english

Parní čištění

Nacházíte se zde: Topcleaning.cz / Úklidové služby / Parní čištění

Parní čištění – ekologická metoda s maximální účinností

Tzv. parní čištění je překvapivě jednoduchý způsob čištění, který kombinuje vysokou účinnost s ekologičností. Při procesu parního čištění je na povrch čištěného předmětu tryskána horká pára, která rozpustí mastnotu, pronikne do všech nerovností, zahubí roztoče, zárodky alergenů i vajíčka blech a následně je vysána zpět do čisticího stroje. Pomocí regulace tlaku a teploty páry a úhlu její aplikace lze dosáhnout ideálních výsledků.

Co čistit párou?

Díky tomu, že pára je plyn, se dokáže dostat do všech skulin a nerovností. Je proto velice vhodná k čištění členitých povrchů, úzkých koutů a nepřístupných mezer. Dobře se rovněž hodí pro čištění míst s vyšší koncentrací mikrobů a nebezpečných zárodků.

Parní čištění je vhodné téměř pro všechny typy povrchů. Výjimkou jsou nelakovaná dřeva a jiné savé přírodní materiály. Nejste-li jisti, zda se pro Váš případ čištění parou hodí, konzultujte vše zdarma s našimi odbornými pracovníky.

Ekologie vede!

Čištění parou se provádí bez použití jakýchkoli chemikálií. Jedinou účinnou látkou je horká pára. Proto je toto čištění šetrnější k čištěnému materiálu i životnímu prostředí. Nižší jsou rovněž nutné náklady, protože parní čistič spotřebovává jenom malé množství vody (voda při přeměně v páru zvětší objem až 1700 krát).

Proč zvolit parní čištění?

Jak potvrdila studie amerického Národního institutu pro zdraví (National Institutes of Health), po použití kvalitního vysavače množství alergenů poměrně rychle vzrůstá, zatímco po parním čištění množství alergenů dále klesá. To je způsobeno tím, že horká pára zahubí i všechny zárodky alergenů, takže se jejich populace nemůže obnovovat.

Parní čištění Vám umožní vyčistit během krátké doby i znečištění, které by se jinými metodami čistilo celý den nebo by je vůbec nebylo možné vyčistit. Díky tomu ušetříte čas i peníze.

Proč zvolit právě naši firmu?

Oproti jiným firmám disponujeme několika přednostmi, které pro Vás mohou být dobrým důvodem, abyste parní čištění svěřili právě nám:

Kontakt a reference

Pokud máte zájem o kvalitní parní čištění, obraťte se na nás. Rádi zdarma vypracujeme cenovou nabídku, poradíme Vám a pomocí páry vyčistíme všechna Vaše nepřístupná a znečištěná místa. Na vyžádání zašleme požadované reference a těšíme se na úspěšnou spolupráci!

Okna a výlohy jsou to, co je při pohledu zvenku vidět jako první, a zároveň to, co nám umožňuje vidět vnějšek a co přivádí světlo, pokud se nacházíme uvnitř budovy. Okna a výlohy musí být dvojnásobně čisté právě proto, že jsou vidět z obou stran. A jak zajistit jejich dokonalou čistotu? Pomocí úklidové firmy a služeb mytí oken a mytí výloh.

 


Chci vědět víc

Kontakt

TopCleaning
servis@topcleaning.cz

+420 775 501 137

Zavolejte nám

V případě jakýchkoliv dotazů volejte +420 775 501 137


t Čištění koberců tz | Pomocný personál do restaurací a hotelů. Úklid budov a kanceláří | Záruka kvality - Úklidové služby, úklid od společnosti CompleteService | Váš hodinový manžel Praha - opravím, zapojím, nainstaluji. | Kvalitní a levné palubky u nás | Hodinový manžel Praha. Nabízíme služby pro firmy i domácnosti. | Nabízíme Inteligentní elektroinstalace pro Váš dům a byt | Profesionální úklidové práce |

Mapa stránek | Copyright © 2018 Topcleaning.cz, Všechna práva vyhrazena | Odkazy | Partneři